VictoriaLex to zespół młodych, wykwalifikowanych, elastycznych i dynamicznych specjalistów w zakresie zarządzania wierzytelnościami oraz absolwentów prawa. Cechują Nas nowatorskie rozwiązania windykacyjne oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdej sprawy, nie ograniczające się do oferowania standardowych rozwiązań.
Male nostro iure uti non debemus

– nie powinniśmy źle korzystać z naszych praw


Szanowni Państwo,

Victorialex to kancelaria oferująca kompleksową pomoc i doradztwo na rzecz przedsiębiorstw polskich i zagranicznych w zakresie zróżnicowanych dziedzin prawa.

Nasza kancelaria  zajmuje się kompleksowym zarządzaniem wierzytelnościami, wykorzystując wieloletnie doświadczenie profesjonalnej kadry, skuteczne techniki negocjacji oraz indywidualne podejście do każdej z prowadzonych spraw. Wyżej wymienione standardy umożliwiają kreatywne i  innowacyjne rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych spraw i problemów prawnych.

Na pierwszym miejscu stawiamy interes Klienta – skupiamy się na osiągnięciu przez niego zamierzonego celu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam rozumieć ich potrzeby, a w połączeniu z sumiennością, profesjonalizmem i kreatywnością umożliwia nam to efektywnie i kompleksowo świadczyć nasze usługi.  Budowanie stałej, partnerskiej relacji, opartej na zaufaniu stanowi fundament wypracowania wspólnego sukcesu.

Głównymi obszarami działania kancelarii są: obsługa wierzytelności i skuteczna windykacja należności na koszt dłużnika, doradztwo prawne oraz obsługa prawna podmiotów gospodarczych, restrukturyzacja zadłużenia, upadłości; spory sądowe; zakup wierzytelności; obsługa prawna w transakcjach transgranicznych.

Zdobyta wiedza połączona z umiejętnościami pozwala nam głosić tezę, że jesteśmy profesjonalistami i warto nam zaufać.